Konferenční centrum IMMANUEL


Středisko IMMANUEL nabízí tyto druhy ubytování

RETRO CHATKA

Chatky mají dvě podlaží, v přízemí jsou dvě postele, skříň, stolek a židle, v poschodí jsou tří postele. V obou podlažích je zaveden elektrický proud. Společné sprchy a WC se nacházejí ve vzdálenosti cca 50 – 100 m na konci hlavní budovy.

UBYTOVNA - pokoj

Pokoje U1 a U2 jsou vybaveny jednou patrovou a dvěma samostatnými postelemi. Pokoje U3 a U4 jsou vybaveny třemi samostatnými postelemi. Pokoje jsou dále vybaveny skříni a komodou. Sociální zařízení je na chodbě a ve společenské místnosti je k dispozici kuchyňka vybavená základní sadou nádobí a ledničkou.

CHATA - pokoj

Modrá chata nabízí celkem 5 ložnic, které jsou čtyři pro tři lidi a jedna menší ložnice pro jednoho člověka. Dále je pak chata vybavena na každém patře jednou koupelnou a samostatným WC. V prvním patře je také malá kuchyňka, která je vybavena mikrovlnkou, lednicí a varnou konvicí.

Červená chata nabízí celkem 5 ložnic, které jsou čtyři pro tři lidi a jedna menší ložnice pro jednoho člověka. Dále je pak chata vybavena na každém patře jednou koupelnou a samostaným WC. V prvním patře je také malá kuchyňka, která je vybavena mikrovlnkou, lednicí a varnou konvicí.

ROUBENKA - apartmán

Roubenky jsou vybaveny v tradičním anglickém duchu s veškerým luxusem, který si můžete dopřát. Nabízejí ložnice s vlastní koupelnou, kuchyň s myčkou nádobí, vinotékou a espressem. Roubenka "Donaldson" a "Lie" má každá celkem tři ložnice a dvě koupelny, další WC s pračkou a sušičkou. 

Roubenka"Retro" je vybavena v tradičním "švédském retro stylu". Nabízí celkem tři ložnice, společný obývací pokoj, dvě koupelny s WC a kuchyňku s myčkou nádobí. Dodatečné WC je vybaveno pračkou a sušičkou. 

Roubenka "Romantika" je vybavena v tradičním "švédské country style". Nabízí celkem tři ložnice, společný obývací pokoj, dvě koupelny s WC a kuchyňku s myčkou nádobí. Dodatečné WC je vybaveno pračkou a sušičkou.


KONTAKT

Kontakt - IMMANUEL

Konferenční středisko IMMANUEL

Dlouhý 1, 582 63 Slavíkov

rfmarriage@gmail.com

www.immanuel.cz