Řekli o nás

Pro nás osobně byl OUTBACK nejlepším víkendem ve smyslu investice do manželství.
I přesto, že jsme manželé teprve rok, jsme si mohli uvědomit, jak je důležité na vztahu pracovat už od začátku a jak v manželství nejen řešit problémy, ale hlavně, jak jim předcházet. Byl to víkend plný nevšedních zážitků, na který budeme vzpomínat.
Vřele doporučujeme.

Miriam a Rosťa

Skvělí lidé, příjemná atmosféra, spousta krásných a silných překvapení..., to vše jsme mohli zažít na OUTBACKU. Stále se nám vracejí ve vzpomínkách silná svědectví lidí...také přednášky
o manželství a výchově.
Díky...

Denisa a René

Outback nás překvapil, a překvapení trvalo do konce. Zároveň přinesl nevšední zážitky a emoce. Člověk si uvědomí hodně věcí. Velice se nám líbila duchovní náplň programu. Vřele všem doporučujeme.

Irina a Richard

Je to "nikdy nekončící příběh" !!!

Renata a Piotr

„Na Outback jsem manžela dostala jen proto, že to bylo moje jediné přání k narozeninám. Bylo to nejlepší, co jsme pro náš vztah mohli udělat. Uvědomili jsme si, že musíme na sobě pracovat a o naše manželství aktivně pečovat. Líbilo se nám to natolik, že jsme se zapojili do dobrovolnictví a ten příběh můžeme zažívat stale znovu a moc nas to baví.“

Martina a Petr


„Nejlepší víkend za posledních 22 let. Tolik jsme tam jako pár dostali, tak moc jsme takový čas potřebovali! Odděleni od všech starostí, jen my dva a připomínání si toho, co je opravdu důležité. Obnoveni, propojeni a posíleni víme, že to spolu zvládneme. Už se těšíme, až tam pojedeme s dětmi.“

Dada a Marek


Co napsali další účastníci:

Rodič/dítě

Věřím, že jsem pochopil potřeby mého syna a chci v tom něco konkrétního udělat.

Byl to nejlepší čas s mou dcerkou. Musím poprosit o odpuštění. Chci být lepší maminkou a obnovit vztah s Bohem.

Prožil jsem tu úžasný čas se synem. Potřeboval jsem se ujistit, že Bůh miluje jak mě, tak mého syna, a že je naší pevnou oporou v dalším životě tady na zemi. Rozhodl jsem se pro větší důvěru v mého syna.

Moje dcera mi začala důvěřovat a chce mi víc naslouchat! Prožít tento víkend byla prostě součást Božího plánu a něco, co jsem měla zažít.

Znova jsem navázala vztah s Ježíšem a zamilovala se do něj. Zároveň jsem začala důvěřovat mamince a měla možnost ji více poznat.

Prožil jsem tu osvobození od dnešního světa a taky jsem tu mohl vyřešit další problémy. Celkově jsem prošel proměnou a obnovil jsem vztah s Ježíšem. Jsem strašně rád, že jsem mohl být celý víkend jen s tátou.

Fajn pokec s taťkou večer dlouho do noci. Byl jsem svědkem toho, že taťka umí mít emoce a slzet.

Nechal jsem tu to, co mě trápilo. Obnovil jsem vztah s Ježíšem a mám nový pohled na vztah s otcem.

Prožil jsem proměnu, kterou nedokážu popsat slovy.


Manželské páry

Bůh nám skrze vás zachránil manželství. Jste vzácní.

Mohli jsme se zastavit, uvědomit si silné stránky našeho vztahu a rozhodnut se posunout naše manželství zase o krok dál.

Mohl jsem poznat moji maličkost a hlavně jsem si uvědomil můj úkol jako manžela a otce rodiny

Měla jsem možnost říct mému manželovi věci, které mě už dlouhodobě tížili. Zároveň jsme si víkend užili i po stránce zábavy a humoru. Bavilo nás to!

Zažili jsme odrazový můstek pro další sjednocení v manželství a výchově dětí.

Začal jsem víc komunikovat se svou ženou, jsem rád za společný čas, který jsme potřebovali.

Máte to perfektně zorganizované! Není co vytknout...

Možná bychom uvítali více času jen pro sebe, ale na druhou stranu veškerý program byl úžasný! Děkujeme za obrovskou péči a laskavé detaily.