Program víkendu OUTBACK

OUTBACK JE PŘEKVAPENÍ A MÁ TO SVŮJ DŮVOD...

Často slýcháváme, že lidé nechtějí jet kvůli tomu, že nemají dostatek informací. Co je ale dost a co je málo? Někdo chce zažít překvapení, někdo by rád věděl, jestli bude k snídani klobáska nebo vejce. Outback víkend se pořádá ve dvaceti zemích světa už třiadvacet let, a všude je to stejné. Víkend zůstává pro hosty z velké části překvapením, a právě to má své kouzlo.

Doporučujeme vám, abyste si v sekci svědectví účastníků přečetli, co tito lidé během víkendu zažili. Co jiného vás může přesvědčit o tom, že to stojí za to, než zkušenosti druhých?

Pro ty z vás, kterým to stále nestačí a chtějí vědět víc, máme tyto bližší informace:

Víkend začíná v pátek večeří a končí v neděli v odpoledních hodinách. Na pokoji budete ubytováni pouze s tím, s kým přijedete.

Během víkendu doporučujeme odložit mobily a hodinky. Důvod je jednoduchý. Zasloužíte si víkend, kdy nebudete nikým rušení a bude vás zajímat pouze váš partner nebo dítě, s nímž jste přijeli. V dnešní době jsou právě technologie tím, co nám bere to nejcennější, a to jsou chvíle strávené s blízkým člověkem.

Na Outbacku říkáme, že to, co uslyšíte, pravděpodobně zapomenete, to, co uvidíte, si zapamatujete, ale teprve když něco zažijete, tak to pochopíte! Proto během víkendu uslyšíte několik skvělých svědectví, uvidíte vtipné scénky, ale především zažijete na vlastní kůži momenty, kdy vám něco "docvakne"! Někdy stačí málo, aby se mnoho změnilo!

Všechny aktivity jsou dobrovolné a všechno má svůj smysl a řád.

Říkáte si, zda by nebyl lepší víkend jen pro dva ve wellness hotelu? Nevíme, co potřebujete a očekáváte, ale po našich zkušenostech vám můžeme s jistotou říct, že proměny, které vidíme na Outbacku, jsou tak silné a klíčové, že stojí za to upustit od pohodlí a představ a vydat se napříč dobrodružstvím, které má mnohem větší cenu!

Jsme si jistí, že to, co zažijete na Outbacku, je daleko lepší a cennější než sauny, bazény, vířivky nebo cokoli, co vám připomíná relax.

Zažijete něco, co bude mít dopad na váš život a především na vaše blízké, se kterými chcete pěstovat hodnotný a skvělý vztah postavený na důvěře.

Vztahy, to je něco, co nám zůstává na celý život. Můžeme vlastnit mnoho majetku, ale zdravé rodinné vztahy nám nic nenahradí!


Kdo za tím stojí?

Z právního hlediska Outback spravuje nezisková organizace RE-FRESH MARRIAGE z. s. (RFM), která byla založena manžely Cieslarovými v roce 2016 s cílem pomoct českým rodinám a manželstvím budovat zdravé rodiny plné lásky a důvěry.

Outback Česko je skupina křesťanů z různých denominací. Nejsme propagátoři žádné církve a nejsme ani žádná sekta. Outback tvoří lidé, kteří díky víře v Boha zažili ve svém životě skutečnou, hmatatelnou proměnu a chtějí se o ni podělit s druhými. O krizi v českých rodinách není třeba nikoho přesvědčovat.

Aktuálně Outback čítá kolem padesáti aktivních dobrovolníků z různých koutů České republiky.


Kolik to stojí?

Ceny na letošní rok najdete v sekci registrace. V ceně je zahrnuto ubytování, plná strava, nadstandardní servis, drobná překvapení, dárky, aktivity, program, jednoduše všechno, a vy se o nic nebudete muset starat.

Jsme nezisková organizace a snažíme se oslovovat různé nadace, firmy i jednotlivce, abychom mohli fungovat a tyto víkendy pro vás pořádat.

Snažíme se, aby ceny byly co nejnižší, proto jsou z velké části dotovány. Pobyt vám nemůžeme poskytnout zcela zdarma, ale myslíme si, že výše ceny v porovnání s tím, co na Outbacku obdržíte, je bezkonkurenční!

Abyste to mohli sami posoudit, budete to muset risknout a vyzkoušet na vlastní kůži.

Historie Outbacku

V roce 1979 zakoupil Gene Johnston pozemek v krásných horách Severní Kalifornie. Tímto splnil slib, který dal Bohu jako mladý muž: "Bože, pokud mi finančně požehnáš, budu své prostředky investovat způsobem, který bude mít věčnou hodnotu." JH Ranch byl otevřen v roce 1980 se středoškolským programem známým jako "Second Wind", a na základě svého úspěchu rozšířil programovou nabídku pro všechny členy rodiny.

Postupně se začala rodit vize JH OUTBACK.

Outback International vznikl v roce 2008. Keňa byla první, kde se Outback začal pořádat, po několika letech ji následovala Indie a pak Polsko.

K dnešnímu dni se víkendy Outback organizují také v Kanadě, Thajsku, Ugandě, Dubaji, Tanzanii, Austrálii, na Ukrajině, v Malajsii a na Srí Lance, v Chorvatsku, Rumunsku a České republice.

Pokračování

MEZINÁRODNÍ OUTBACK

Outback International vznikl v roce 2008. Keňa byla první, po několika letech ji následovala Indie a pak Polsko.

K dnešnímu dni se víkendy Outback organizují rovněž v Kanadě, Thajsku, Ugandě, Dubaji, Tanzanii, Australii, Ukrajině, Malajsii a Srí Lance.

Nyní pokračujeme v expanzi do nových zemí, jako je Česká republika, Chorvatsko a Rumunsko.